Karayolu

Kelebekler Vadisi’ne gelmek için Fethiye’ye gelmeniz yeterli. İstanbul, Ankara ve birçok merkezden Fethiye’ye otobüs kalkar.

Fethiye’den Vadi’ye ulaşmak için önce otogarın önünden geçen dolmuşlarla Ölüdeniz’e, Ölüdeniz plajından da Vadi servis teknesine binmeniz gerekmektedir. Tekne saatleri dışında Vadi’ye gitmek isteyenler Vadi’yi arayarak zodyak bot ile özel servis isteyebilirler. Yani Fethiye > Ölüdeniz > Vadi…

Havayolu

Kelebekler Vadisi’ne en yakın havalimanı Dalaman’dır. Fethiye ile uzaklığı 55 km’dir. Dalaman’a, İstanbul, Ankara ve diğer merkezlerden ve yurtdışından sürekli uçuşlar yapılmaktadır. Diğer en yakın havaalanı Antalya’dır. Fethiye’ye uzaklığı yayla yolundan 199 km’dir.

Fethiye’den Vadi’ye ulaşmak için önce otogarın önünden geçen dolmuşlarla Ölüdeniz’e, Ölüdeniz plajından da Vadi servis teknesine binmeniz gerekmektedir. Yani Fethiye > Ölüdeniz > Vadi…

Vadi’nin tekne servisleri

Ölüdeniz’den Vadi’ye vadi servis teknesiyle ulaşabilirsiniz. Gidiş – Dönüş bileti kişi başı 30 TL’dir.
Bilet teknede satılır. Ölüdeniz’de bilet satan hanutçulardan bilet almayın. Hanutçulardan aldığınız bilet geçersiz olabilir.

Servis saatleri dışında Vadi’ye gitmek isteyenler Vadi’yi arayarak ücretine mukabil zodyak bot ile özel servis isteyebilirler.

Vadi’nin tekne seferleri saatleri

Kelebekler Vadisi – Ölüdeniz 9:30 – 13:00 – 17:00
Ölüdeniz – Kelebekler Vadisi 11:00 – 14:00 – 18:00

Ölüdeniz’de servis teknesi için bilet satan hanutçulardan bilet almayın. Biletinizi tekneden alabilirsiniz. Hanutçulardan aldığınız bilet geçersiz olabilir.

 

Leave a Response