Duyurular

Kelebekler Vadisi 2020 Korona Virüs Salgını Bilgiledirme

Kelebekler Vadisi’nden Corona Virüs Salgını Sebebiyle Genel Bilgilendirme
Sağlık, huzur, mutluluğunuzun adresi, güneşin sarısını, ormanın yeşilini ve denizin mavisini doğaya en güzel yansıttığı Kelebekler Vadisi ailesi olarak; ülkemizde ve dünyada yaşanan öngörülemeyen Corona Virüs (Covid-19) salgını sebebi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Çalışmalarımız kapsamında;
* Ana mutfak ve restoranlarımızda açık büfe uygulamasının el teması riski olan bir uygulama olduğu düşüncesiyle, yemek dağıtımı korunma ve kontrol ilkeleri kapsamına en uygun şekilde mutfak personelimiz tarafından yapılacaktır.
* Masalar arası mesafe 2 metre olacak şekilde düzenlenmiştir. Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni sağlanacaktır. Personelimiz tarafından hijyen kurallarına her zaman uyulduğu gibi düzenli bir şekilde bone, eldiven ve maske kullanımı mevcuttur.
* Duş ve tuvaletler her zamankinden daha titiz bir şekilde çizelge ile takip edilerek düzenli bir şekilde temizlenmektedir.
* Misafirlerimizin kullandığı tekstil (nevresim, çarşaf, pike vb.) ürünleri katlanarak bohçalanacak, bu işlem sırasında toz ve partikül oluşumuna izin vermeyecek (çırpma ve silkeleme yapılmadan) şekilde toplanacaktır. Konaklamak için gerekli tüm malzemeler kurallara uygun dezenfekte edildikten sonra kullanılmaktadır.
* Çadırlar ve şezlonglar aralarında yeterli mesafe bırakılacak şekilde düzenlenmektedir. Vadi’ nin geniş arazisi ve uzun sahili buna elverişlidir.
* Vadi’ nin servis teknelerinde misafirlerimizin taşınması sosyal mesafeye uygun bir şekilde yapılacaktır. Vadi’ ye sosyal izolasyon kurallarının el verdiği ölçüde misafir kabul edilecektir. Kelebekler Vadisi tüm genelgelere uygun bir şekilde misafirlerinin sağlığını korumak için tedbirlerini almış ve almaya devam etmektedir. Sizlerin memnuniyeti ve sağlığı temel hedefimizdir.
Salgın sebebi ile Vadi sevenler hayal ettikleri tatil planlarını ertelemek zorunda kaldı. Erken rezervasyon indiriminden faydalanan değerli misafirlerimizin bizlere ulaşan erteleme taleplerine istekleri doğrultusunda karşılık veriyoruz. Kelebekler Vadisi olarak tatil planlarınızı ertelediğinizde, tatilinizi haklarınız saklı olarak bayram tatilleri harici dilediğiniz bir zaman diliminde istediğiniz zaman gönül rahatlığı ile yapabileceğinizi iletmek isteriz.
Alınan yeni tedbirler, korunma ve kontrol önlemlerinin artırılması ve kısıtlı misafir kabul edeceğimiz gerçeğiyle beraber Kelebekler Vadisi 2020 yılı konaklama ücretlerinde aşağıda ki görselde görüldüğü gibi revizyona gitmek zorunda kaldığımızı üzülerek belirtiyoruz. Doğanın içinde hayal ettiğiniz tatil planı için Vadi ailesi olarak çalışmaya devam ediyoruz. Ülkemizin bu zor günleri el ele, karşılıklı anlayış içinde aşacağına olan inancımız tamdır. Vadi’ nin sağlıklı bir şekilde sizlerle buluşması için güven, destek ve anlayışınız için gönülden şükranlarımızı iletir sonsuz teşekkür ederiz.
“En iyi Sağlık, Doğadan Gelen.. Doğada kal, güvenle kal.”


Aylar

Büyük
Bungalov
Standart BungalovBüyük ÇadırKüçük ÇadırŞahsi Çadırınız
Ocak – Şubat200170155140110
Mart – Nisan – Mayıs215185155140110
Haziran – Temmuz – Ağustos –
Eylül
250200185170140
Ekim – Kasım – Aralık215170170155125

 

Ücretler kişi başıdır. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dâhildir.

Büyük bungolovlarda duş ve tuvalet mevcuttur. Diğerleri konaklama opsiyonları
ortak kullanım alanlarında ki yeterli sayıda duş ve tuvaletleri kullanmaktadır.

Çocuk dostu Vadi’de;0-12 yaş çocuklardan ücret alınmamaktadır. 13-15 yaş arası
çocuklar içinse %50 indirim uygulanmaktadır. Vadi’de misafirleimiz ve çocukları
için rahatça vakit geçirebilecekleri aktiviteler düzenlenmektedir.

Erken rezervasyonda indirim uygulanır;

Mayıs’ın 15’ine kadar ücretin tamamını öderseniz %10 indirim uygulanmaktadır.

*** Sağlık ve kolluk kuvvetleri çalışanlarımıza ekstra %20 indirim uygulacaktır

Öğrencilere ekstra %10 indirim uygulanır.

Kişisel çadırlarınız ile geldiğinizde çarşaf, yastık, pike ve matınızı
getirmelisiniz.

20 kişi ve üzeri gurup rezervasyon kampanyaları için bizimle iletişime geçiniz.

BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Hesap Sahibi : S.S. Anadolu Turizm Geliştirme Kooperatifi
Banka / Şube :
Ziraaat Bankası, Likya Şubesi
Hesap :
TL Hesabı
IBAN No(
) : TR25000 10021 4901 79888 55 003
—————————————————————————
Hesap :
Döviz Hesabı
IBAN No(£): TR 68000 10021 4901 79888 55 005
IBAN No($): TR 03000 10021 4901 79888 55 011
Ziraat Bankası  BIC Kodu / Swift kodu:  TCBTR2A

1 Yorum

Yorum Bırakın

Facebook Messenger