Kelebekler Vadisi İşletmesi, Vadi sınırları dâhilindeki tek işletmedir. İşletmemiz, tüm ulaşım, konaklama ve ziyaretçi ihtiyaçlarının tek elden giderilmesinden, konukların ve personelin güvenliğinin sağlanmasından, Vadi’ deki doğal yaşamın korunması için gerekli önlemlerin alınmasından ve projelerin gerçekleştirilmesinden sorumludur. Dolayısıyla Vadi ’de konaklamak isteyen ziyaretçiler, şartlar ne olursa olsun, İşletme’nin bilgisi dâhilinde kalmalıdırlar.
Vadi ’de elektrik, su, atık su, çöp ayrıştırma, ulaşım gibi alt yapı hizmetleri Vadi işletmesi tarafından sağlanmaktadır. Sıcak su elde etmek amacıyla güneş panelleri kullanılmaktadır. Bunun dışında, isteğe bağlı güvenlikli kasa, Laptop / Cep telefonu gibi aletler için şarj alanı, ilk yardım ünitesi, POS cihazı ve döviz bozdurma hizmetleri mevcuttur.
Duşlar – Tuvaletler
Ortak kullanıma açık, kabinli ve kabinsiz duşlar ve tuvaletler bulunmaktadır. Sıcak su elde etmek amacıyla güneş panelleri kullanılmaktadır.
Yiyecek – İçecek
500 kişi kapasiteli, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği servisi yapan Restoranımız mevcuttur. Bu hizmet konaklama fiyatlarına dâhildir. Gün boyunca sıcak, alkollü / alkolsüz içeceklerin sunulduğu Ana Barımız, deniz ürünleri ve alkollü / alkolsüz içecek servisinin yapıldığı Balık Evimiz ve köfte, hamburger ve tost çeşitleri ile Snack Bar / Market işletmemizde hizmet vermektedir.

2019 Sezon Fiyatları

Aylar Büyük
Bungalovlar
Bungalovlar Konforlu
Çadırlar
Çadırlar
Ocak – Şubat 180 TL 150 TL 135 TL 120 TL
Mart – Nisan – Mayıs 195 TL 165 TL 135 TL 120 TL
Haziran – Temmuz – Ağustos – Eylül 225 TL 180 TL 165 TL 150 TL
Ekim – Kasım – Aralık 195 TL 150 TL 150 TL 135 TL

 

Ücretler kişi başıdır. Fiyatlara açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği dâhildir.

Büyük bungolovlarda duş ve tuvalet mevcuttur. (Büyük Bungalovlarımız toplam 7 adettir. Diğerleri ortak kullanım alanlarında ki yeterli sayıda duş ve tuvaletten faydalanabilir.)

Çocuk dostu Vadide;0-12 yaş altı (13 yaşından gün almayan) çocuklardan ücret alınmamaktadır. 13-15 yaş arası (15 yaş dahil) çocuklarada %50 indirim uygulanmaktadır.

Çocuklarınız güvenle emanet edebileceğiniz Taş ev (Stone House) isimli çocuk kulübümüz bulunmaktadır. Hem çocukların hemde ailelerin rahatça vakit geçirebilecekleri aktiviteler düzenlenmektedir.

Erken rezervasyonda indirim uygulanır.

    Mart sonuna kadar ücretin tamamını öderseniz %20,

    Nisan sonuna kadar ücretin tamamını öderseniz %15,

Öğrenci ve gruplara ekstra %10 indirim uygulanır.

Kendi çadırınız ile geldiğiniz takdirde küçük çadır fiyatından 30,00 TL indirim uygulanır.

Not : Çarşaf, yastık, pike ve matınızı  getirmelisiniz.
Çadırlar
Çadırlar

2 Comments

Leave a Response